Szkoła Podstawowa im. Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu

Aktualności

Artykuły

Jubileusz województwa Kujawsko-Pomorskiego

27 maja 2024
Przejdź do - Jubileusz województwa Kujawsko-Pomorskiego

Zbliża się święto województwa Kujawsko-Pomorskiego! Z tej okazji w naszej szkole przygotowaliśmy Bieg Terenowy pod hasłem "Województwo nasze- dobrze nam znane". Mnóstwo konkurencji pozwoliło uczniom przypomnieć jak wyglądają herby: Bydgoszczy oraz wojewódzki. Wymieniliśmy miasta wchodzące w skład naszej jednostki samorządowej, opowiedzieliśmy legendy związane z Kujawami, a także obejrzeliśmy film promujący województwo.

Przyrodnicy

27 maja 2024
Przejdź do - Przyrodnicy

Tworzenie Eko wierszy i ekologicznych haseł to kolejne zadania wykonane przez uczniów klasy 4 w ramach Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Z ekologią na Ty.A.P

Zawodoznawstwo

27 maja 2024
Przejdź do - Zawodoznawstwo

A MOŻE OGRODNICTWO? Kolejne zawody poznane…Dzięki uprzejmości firmy Vitroflora poznaliśmy stanowiska pracy związane z ogrodnictwem i mileliśmy okazję zobaczyć profesjonalną uprawę roślin.

Zawody na szczepblu powiatu

27 maja 2024
Przejdź do - Zawody na szczepblu powiatu

Mistrzynią powiatu w biegu na 100 metrów została Ewa Niedzielska a brązowym medalistą na tym samym dystansie został Maciej Szulczyński. GRATULACJE!!!

Zapraszamy!

21 maja 2024

Egzaminy za nami!

17 maja 2024
Przejdź do - Egzaminy za nami!

Na egzaminie ósmoklasisty w 2024 roku uczniowie musieli zmierzyć się z trzema przedmiotami: językiem polskim, matematyką oraz językiem angielskim! Czekamy na wyniki wciąż mocno trzymając kciuki.

Ogłoszenie!

9 maja 2024

Zapraszamy na zebranie z rodzicami 22 maja o godzinie 16:30.

Ogłoszenia!

9 maja 2024

Przypominamy, że od 14 do 16 maja zostaną przeprowadzone egzaminy ósmoklasisty. Nie będzie w tych dniach zajęć edukacyjnych ani opiekuńczych. Za naszych najstarszych uczniów trzymamy kciuki!

Apel z okazji majowych świąt

30 kwietnia 2024
Przejdź do - Apel z okazji majowych świąt

Święto Narodowe Trzeciego Maja - to święto państwowe ustanowione w 1919 roku, kiedy Polska odzyskała niepodległość, a potem ponownie w 1990. Święto Konstytucji 3 Maja obchodzone jest w ramach upamiętnienia uchwalenia Konstytucji w 1791 roku przez Sejm Czteroletni, który został zwołany w październiku 1788. Uchwalona 3 maja 1791 roku Ustawa Rządowa była ukoronowaniem panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

30 kwietnia 2024
Przejdź do - Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Powiatowy etap Konkursu BRD odbył się dziś w Szkole Podstawowej w Kozielcu! To była wspaniała rywalizacja. Uczestnicy uzyskali świetne wyniki przy naprawdę trudnych konkurencjach. Do etapu wojewódzkiego przeszła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie. Nasi uczniowie pod opieką pana Sławomira Maćkowskiego w składzie: Ewa Niedzielska, Amelia Pieczka oraz Błażej Kowalewski zajęli II miejsce. Indywidualnie srebrny puchar wywalczyła Amelia! Gratulujemy!!

Dzień Ziemi

26 kwietnia 2024
Przejdź do - Dzień Ziemi
Podsumowaniem tegorocznego Dnia Ziemi, pod hasłem:
Planeta kontra plastik był apel. Dziękujemy wszystkim klasom, za aktywne włączenie się do akcji ekologicznych. Szczególne gratulacje dla klasy 4, która przygotowała najciekawszą Gazetkę. Jury wzięło pod uwagę pomysł, pracochłonność i samodzielność wykonania. Zwycięzcy wygrali voucher uprawniający do jednego dnia bez pytania i sprawdzianów.

Sportowe sukcesy

12 kwietnia 2024
Przejdź do - Sportowe sukcesy

Gminny Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców dostarczył niesamowitych emocji. Dziewczęta wygrały 3 mecze i po zaciętej rywalizacji uległy nieznacznie ekipie z Kotomierza i zajęły II miejsce. Chłopcy również 3 razy pokonali swoich przeciwników i przegrali tylko jeden mecz z późniejszym triumfatorem turnieju, drużyną ze Strzelec Górnych i zajęli III miejsce. Gratulacje dla obu zespołów.

Zajęcia profilaktyczne dla kl. I-III „Przyjazna zabawa to dobra sprawa”.

12 kwietnia 2024
Przejdź do - Zajęcia profilaktyczne dla kl. I-III „Przyjazna zabawa to dobra sprawa”.

Zajęcia profilaktyczne dla kl. I-III „Przyjazna zabawa to dobra sprawa”. Warsztat miał na celu uświadomienie dzieciom, czym są konflikty, co je wywołuje, a także jakie konsekwencje mogą z nich wynikać. Po spotkaniu dzieci lepiej umieją nazywać i kontrolować swoje emocje. Trafniej też potrafią rozróżniać zachowania dobre od złych i wiedzą, jak zareagować, kiedy są świadkami przemocy.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

5 kwietnia 2024
Przejdź do - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu jest poświęcony zrozumieniu i akceptacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD). Jest to okazja do edukacji  na temat autyzmu oraz uwrażliwienia na potrzeby osób z ASD.

Wycieczka do Młyna Wiedzy

4 kwietnia 2024
Przejdź do - Wycieczka do Młyna Wiedzy

Wycieczka do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu . Uczniowie w aktywny sposób odkrywali fascynujący świat nauki, techniki i przyrody. Dowiedzieliśmy się, jak działa grawitacja, wyznaczaliśmy środek ciężkości.W pracowni biologicznej zapoznaliśmy się z mikroświatem komórek oraz samodzielnie je obserwowaliśmy.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie bal karnawałowy

  bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie bal karnawałowy

  bal karnawałowy

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-17
Data publikacji:2015-08-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:70298