Świetlica to miejsce, gdzie…

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 marca 2021

Świetlica to miejsce, gdzie…

Świetlica szkolna to miejsce, w którym nasi  uczniowie aktywnie spędzają czas przed i po lekcjach oraz w oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe.

Świetlica szkolna jest dla wszystkich naszych podopiecznych czynna od 6:30 do 16:00. Poza tym, że zapewniamy dzieciom opiekę biorą one udział w licznych zajęciach organizowanych przez opiekunów. Są to: zajęcia plastyczne, czytelnicze, muzyczne, językowe, sportowe, nauki gry na gitarze, zabawy z chustą, gry i zabawy stolikowe.

U nas nie ma czasu na nudę! Najmłodsi bardzo często odwiedzają naszą nową bibliotekę i wspólnie interpretują przeczytane przez wychowawców bajki.  Uczniowie mają czas na zabawy zgodne ze swoimi zainteresowaniami, korzystają z licznych gier i zabawek zgromadzonych w dobrze wyposażonej świetlicy.  Najmłodsi mają możliwość oglądania ulubionych filmów, bajek, czy słuchania muzyki. Pod czujnym okiem wychowawców, uczniowie mogą odrobić prace domowe. Ale to nie wszystko! Bardzo często wychodzimy na spacer do pobliskiego widokowego parku, w którym obserwujemy jak zmienia się przyroda, albo wspólnie bawimy się w różne zabawy ruchowe. Chętnie odwiedzamy nasz plac zabaw. Tam to dopiero jest zabawa! Nasze dzieci uwielbiają zabawy na powietrzu.  Szaleństwa na przykład przy piaskownicy, huśtawkach czy zjeżdżalniach są nie tylko świetną zabawą, ale także nauką. Świetlica zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci i młodzieży, a także ich możliwości psychofizyczne.  Dla nas liczy się bezpieczeństwo i radość dzieci. Cieszy nas fakt, że do naszej szkoły tak bardzo chętnie przychodzą dzieci.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Zdjęcie grupowe w świetlicy

  Zdjęcie grupowe w świetlicy

 • Powiększ zdjęcie Jesienne zabawy w parku

  Jesienne zabawy w parku

 • Powiększ zdjęcie Gry świetlicowe

  Gry świetlicowe

 • Powiększ zdjęcie Jesienne zabawy w parku

  Jesienne zabawy w parku

 • Powiększ zdjęcie Zdjęcie grupowe w bibliotece

  Zdjęcie grupowe w bibliotece

 • Powiększ zdjęcie Zimowe zabawy na boisku szkolnym

  Zimowe zabawy na boisku szkolnym

 • Powiększ zdjęcie Zabawy w parku

  Zabawy w parku

 • Powiększ zdjęcie Jesienne zabawy w parku

  Jesienne zabawy w parku

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-03-03
Data publikacji:2021-03-03
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Jarosław Różański
Liczba odwiedzin:1570